Poznaj wszystkie elementy składające się na nasz sposób nauczania

Regularne spotkania to w zależności od kurs 2 lub 4 godziny zegarowe tygodniowo matematyki. Żeby zrozumieć czym nasze zajęcia różnią się od tych szkolnych, musisz przyjść i przekonać się samemu. Odeszliśmy od systemu szkolnego, w którym uczniowie kolejno rozwiązują zadania na tablicy. Każde spotkanie jest połączeniem instrukcji prezentowanych na tablicy, oraz pracy samodzielnej pod nadzorem prowadzącego zajęcia. Taka konstrukcja zajęć zapewnia równy i szybki postęp wszystkich uczestników.

Przy każdym nowym dziale wyprowadzamy wszystkie potrzebne twierdzenia, starając się przedstawić ich historię i realne zastosowanie. Pracujemy na naszym autorskim programie ulepszanym od 2011r.

Przejrzyj ofertę kursów

Otwarta pracownia to jeden z ważniejszych elementów kursu. Niezależnie do której grupy należysz, w każdym tygodniu masz 2 godziny dostępu do otwartej pracowni. To zajęcia na których możesz odrobić pracę domową z zajęć regularnych lub ze szkoły. Pomożemy Ci z dowolnym matematycznym problemem, a jeśli tylko będziesz chciał przerobimy z Tobą dodatkowy materiał. To świetny sposób by znaleźć czas i skupić się na nauce. Zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc nauczyciela. A przy tym napijesz się świeżo zmielonej kawy.

Kurs internetowy to dostęp online do nagrań wideo całego materiału przerabianego na zajęciach. Jest on darmowy dla każdego zapisanego na dowolny z kursów. Dzięki niemu nic nie stracisz, gdy nie będziesz mógł przyjść na jedne z zajęć. Będziesz też mógł przyspieszyć realizację materiału, czy też przerobić kłopotliwy dział obecnie omawiany w szkole. Razem z kursem internetowym będziesz mógł zabrać ze sobą matematykę wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wykłady tematyczne to ciekawa propozycja dla wszystkich, chcących zdobyć wiedzę na pograniczu matematyki, fizyki i astronomii. Dowiesz się tu wielu niesamowitych rzeczy, które normalnie są pomijane w szkole. Czy da się złamać hasło na facebooka, czym jest bozon Higgsa, tudzież czym zajmuje się fizyka kwantowa i jakie to ma konsekwencje? Odpowiedź na te i wiele wiele innych pytań uzyskasz na naszych wykładach.

Wykłady tematyczne