Ferie z maturami to kurs odbywający się w trakcie ferii mazowieckich 13.02-29.02.2023r. Składa się on z 10 arkuszy maturalnych, które każdy uczestnik pisze sam w domu lub w naszej sali. Następnie arkusze są sprawdzane, oceniane na tych samych zasadach co właściwe matury. Dzień po oddaniu arkusza otrzymasz link do filmu z omówieniem. Pokazywane są najczęściej popełniane błędy w rozumowaniu i w zapisie. Pokazujemy również po kilka możliwych rozwiązań danego zadania, tak by każdy uczestnik, mógł dopasować typ rozwiązania do siebie. W trakcie ferii należy rozwiązać 6 arkuszy maturalnych (termin oddania to odpowiednio poniedziałek, środa, piątek danego tygodnia). Następnie po feriach do wykonania będą kolejne 4 arkusze z częstotliwością 1/tydzień.

Na kurs składają się:

  • 10 arkuszy maturalnych (każdy wymaga ok. 3-4 godziny pracy) pisanych samodzielnie w domu lub sali
  • 10 nagrań na których szczegółowo omawiamy każdy z arkuszy, obejrzyj je kiedy chcesz, możesz również do nich wrócić po pewnym czasie

Kurs feriowy z maturami przeznaczony jest dla wszystkich, którzy potrzebują oszacować swój postęp w przygotowaniach. Wskażemy Ci działy i typy zadań, na których powinieneś skupić swoją uwagę przez kolejne 3 miesiące przygotowań.

Zajęcia są też dobrym wyborem dla każdego, kto ma problem z zapisem swojego rozwiązania. Jeśli nie wiesz jak prowadzić rozwiązanie by dostać za nie maksimum punktów, lub co zapisywać w zadaniach, których nie umiesz rozwiązać by i tak dostać za nie punkty to dowiesz się tego właśnie na tym kursie.

Dowiedz się czego możesz się spodziewać na maturze, nie cały materiał realizowany przez nauczycieli w liceach może pojawić się w zadaniach na egzaminie maturalnym z matematyki. 3 miesiące przed pisaniem egzaminu warto wiedzieć, które zagadnienia pojawiają się zawsze, a jakich nie będzie na pewno.

Celem kursu jest wskazanie najlepszej drogi w dalszych przygotowaniach. Ferie to genialny moment do zwiększenia intensywności zajęć. Pisząc matury z matematyki wykorzystajmy maksymalnie ten wolny czas.

Zajęcia będą odbywały się w 10 dni ferii województwa mazowieckiego od 13.02-29.02.2022r. Szczegółowy harmonogram zajęć podany zostanie drogą mailową po zapisaniu się.

Za udział w zajęciach obowiązuje opłata 400zł. Dokonanie opłaty jest równoznaczne z gwarancją zajęcia miejsca.