Projekt Matematyka opinie

Sprawdź wyniki i opinie kursantów z poprzednich lat

Przed maturą z matematyki nie ma nic lepszego niż nauka z Bartkiem. Zawsze cierpliwy, potrafi wytłumaczyć praktycznie każdą matematyczną zagadkę. Pomaga się rozwijać, nie uczy szablonowego rozwiązywania zadań, a jego zajęcia są super!

Justyna
W szkole nie miałem rozszerzenia, które było niezbędne na studia.
Z Bartkiem w Projekt Matematyka poprawiłem maturę z 52% na 100%. Wynik mówi sam za siebie 🙂 Baardzo polecam 🙂
Cezary

Zajęcia z matmy bardzo mi pomogły w dobrym zdaniu matury. Zadania, które daje Bartek są na wysokim poziomie, ale tylko dzięki temu napisałam matme na 84% nie mając nawet rozszerzonego poziomu w szkole.

Paulina

Na zajęciach u Bartka zawsze była swobodna atmosfera, dzięki temu nikt nie wstydził się zadawać pytań. Poza tym Bartek dbał o odpowiedni poziom zadań, które często były nietypowe. W dodatku motywował nas do pracy przez cały rok i zawsze znalazł czas żeby pomóc. Mi osobiście bardzo pomógł

Alicja

Super nauczyciel ! W pol roku przygotowal mnie do matury rozszerzonej z matematyki. Bardzo dobrze tlumaczy, uczy myslenia i podchodzenia w inny sposob do zadan.
Bardzo polecam.

Marysia

Projekt Matematyka to zdecydowanie najskuteczniejsze przygotowanie do matury. Na zajęciach panuje super przyjazna atmosfera, Bartek skutecznie tłumaczy każde zagadnienia. Cotygodniowe zajęcia i maraton feriowy wystarczyły na 100% na maturze!

Basia

Zdecydować się na lekcje u Bartka to najlepszy wybór jakiego można dokonać. Zajęcia w świetnej atmosferze,a przy tym gwarancja niesamowitego postępu i czerpana przyjemności z pracy przy zadankach 🙂 Naprawdę motywujące zajęcia. Polecam ;]

Marcin

Świetny nauczyciel z profesjonalnym podejściem. Jest w stanie przekazać maximum wiedzy w minimum czasu 🙂 Nie wciska schematów, a tłumaczy i objaśnia wszystko, po kolei, do skutku. Zaangażowanie Bartka jest niesamowicie motywujące. Jeśli zajęcia – to tylko takie!

Iga

Bartek bardzo cierpliwie tłumaczy i często pokazuje, jak rozwiązać dane zadanie kilkoma sposobami – stara się uczyć samodzielnego, a nie schematycznego myślenia. Jest dobrze zorientowany w wymaganiach maturalnych, a zajęcia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo polecam! 😉

Dawid

Jedyny taki kurs na którym będąc nie czujesz się jak na kursie a efekty masz jak po 5 rożnych jednocześnie! super atmosfera, sposób prowadzenia zajęć sprawiający, ze inne kursy są 3 metry pod piwnica, wiele ciekawostek, super spędzony czas (nad matematyka ) no i przede wszystkim turbo zdana maturka. Polecam każdemu!

Ada

Polecam serdecznie ten kurs matematyki. Są to jedyne zajęcie, na które chętnie będziesz przychodził/przychodziła. Świetny prowadzący pełen pasji, zaangażowania, znający się na rzeczy. Sukces gwarantowany!

Patrycja

Było fantastycznie 

Klaudia

Kurs, na który chce się chodzić: super atmosfera, a przy tym zajebisty wynik z matury!!!! 

Magda

Kurs dzięki któremu spojrzysz na matematykę w inny, niestandardowy sposób, a zadania będziesz rozwiązywać z przyjemnością. Do tego super atmosfera: muzyka w tle i najlepsza kawa na świecie . Polecam każdemu! 

Zosia

To niewątpliwie NAJLEPSZY wybór dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności i wiary we własne możliwości matematyczne. W grupie panuje cudowna atmosfera, która sprawia, że z chęcią przychodzi się na każde zajęcia (nawet te z przeklętej trygonometrii!), a deltę liczy się z przyjemnością 😉)) Podczas zajęć leci przyjemna muzyka, a Bartek (prawdopodobnie najlepszy nauczyciel, serio i bez żartów) raczy przepyszną, świeżą kawą, co dodatkowo umila czas spędzony w czasie kursu. PONADTO cały materiał jest dokładnie tłumaczony oraz powtarzany, co gwarantuje sukces i zmniejsza stres związany z podejście do matury. Polecam bardzo serdecznie 🙂)))))

Paulina

Matematyka, kawa, muzyka – wszytko to na tym sam kursie z najlepszym w tej części galaktyki nauczycielem, który nie tylko pomoże osiągać wspaniałe wyniki maturalne ale i przedstawi Matematykę jako coś więcej niż przedmiot szkolny.
Jak jest na kursie? Najlepiej!

Kuba

Projekt Matematyka to najlepszy wybór na powtórkę do matury. W przeciągu zaledwie pół roku nauczyłem się więcej niż podczas całej nauki w technikum. Atmosfera jest świetna, a belfer zawsze wytłumaczy krok po kroku niejasne zagadnienia. Polecam

Bartek

Zdecydowanie 11/10! Unikatowe i indywidualne podejście do każdego pomimo zajęć grupowych, mnóstwo zadań na różnym poziomie, dzięki czemu można było wyszlifować podstawy i swobodnie rozwiązywać zadania na wyższym poziomie. Niesamowita atmosfera i zupełnie inne spojrzenie na matematykę, polecam każdemu! 

Joanna

Indywidualne podejście, profesjonalizm i otwartość Bartka sprawiają, że kurs staje się idealnym wyborem dla każdego, kto chciałby uczyć się matmy w interesujący sposób (zupełnie inny niż w szkole). Niesamowita atmosfera, często przy zapachu świetnej kawy. 

Bardzo gorąco polecam 

Michał

Kurs na 5, a nawet na 6  dzięki tym zajęciom poczułam swobodę w matematyce na poziomie rozszerzonym. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a nauczyciel wyluzowany  Polecam każdemu 

Kasia

Najlepszy nauczyciel, dzięki któremu można zdobyć nowe spojrzenie na naukę matmy. A dodatkowo atmosfera i kawa najlepsze na świecie!

Aga