Kurs dla wszystkich, którzy są wytrwali do samego końca. Spotykamy się codziennie przez 10 dni przed samą maturą, żeby każdego dnia powtórzyć szczegółowo po jednym z omawianych w liceum działów. Na zajęciach omówimy wszystkie typy możliwych na maturze zadań. To świetny sposób nie tylko, żeby szybko powtórzyć opanowany przez cały rok materiał, ale też dobre rozwiązanie dla osób, które zwlekały z przygotowaniami na ostatnią chwilę i chcą w jak najszybszym czasie maksymalnie podwyższyć swój wynik. Uporządkuj swoją wiedzę i odśwież działy, przerabiane jakiś czas temu.

Zasada kursu jest szalenia prosta, 10 dni, codziennie 3 godziny zajęć, ponad 400 zajęć typowo maturalnych w pełni omówionych. W ramach kursu

  • poznasz najbardziej typowe zadania maturalne
  • nauczysz się wystrzegać najczęstszych błędów
  • dowiesz się jak zapisać swoje rozwiązania aby zyskać jak najwięcej punktów
  • uporządkujesz swoją wiedzę
  • dowiesz się jak strategicznie podejść do arkusza
  • nauczymy Cię jak radzić sobie ze stresem w trakcie egzaminu

Wykorzystaj koniec kwietnia najbardziej jak tylko się da, by wyśrubować swój wynik!

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy ciężko przygotowywali się do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego. W 10 dni uporządkujesz całą zdobytą wiedzę i odświeżysz działy przerabiane jakiś czas temu.

Kurs przeznaczony jest również dla wszystkich decydujących  się na naukę w ostatniej chwili. Poznając ponad 400 typowych zadań można znacząco podwyższyć swój wynik.

Naszym celem jest przede wszystkim to byś dostał się na swoje wymarzone studia. Maksymalnie podwyższ swój wynik podnosząc swoje szanse na sukces.

Zaczynamy 18 kwietnia 2021, kończymy 29 kwietnia 2021r. Zajęcia nie odbywają się w weekend. Do wyboru będą dwie grupy rozszerzone:

Grupa I zajęcia 9:00-12:00

W przypadku obydwu grup istnieje możliwość brania udziału w zajęciach “na żywo” – stacjonarnie, oraz zdalnie poprzez platformę zoom. Prosimy o podanie wybranej opcji w formularzu zapisu.

Za kurs obowiązuje jednorazowa opłata 500zł. Dokonanie opłaty jest gwarancją zajęcia miejsca.