Głównym założeniem 5-miesięcznego jest jego ekstremalnie wysoka intensywność. W ciągu 5 miesięcy przerabiamy cały materiał licealny. Rozwiązujemy prostsze zadania wprowadzające do danego działu, jak i rozbudowane zadania maturalne. Chcemy aby po odbyciu kursu każdy z uczestników był w pełni świadom posiadanej wiedzy, oraz potrafił ją umiejętnie wykorzystać. Nie chcemy uczyć schematów, pokazujemy jak podchodzić do zadań, by na egzaminie maturalnym nic nie było zaskoczeniem. Dla zachowania ciągłości materiał przerabiany jest działami. Ze względu na ograniczony czas przygotowań stworzyliśmy specjalny program nauki, który pozwoli Ci nie tylko przyswoić całą potrzebną na maturze wiedzę w tak krótkim czasie, ale też uporządkuje ją w logiczny sposób, tak by w stresie nic Ci nie uciekło.

Na kurs składają się:

  • 5h zegarowe (blisko 9 lekcyjnych) regularnych zajęć w tygodniu (razem 96h/144 lekcyjnych)
  • 2h zegarowe Otwartej Pracowni tygodniowo

Zapisując się na kurs 5-miesięczny trzeba być przede wszystkim tytanem pracy. Kurs jest dla wszystkich chcących w bardzo krótkim czasie maksymalnie podwyższyć swój wynik. Zajęcia wymagają dużej systematyczności i zaangażowania, odwdzięczają się jednak zrozumieniem matematyki i wysokim wynikiem na egzaminie maturalnym.

Na kursie odnajdą się zarówno osoby, które przerabiały do tej pory materiał rozszerzony w szkole, lecz potrzebują całą wiedzę uporządkować i dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać ją na egzaminie. Bardzo dużą uwagę poświęcimy na to jak zadania rozwiązywać sprytnie i szybko.

Znajdzie się również miejsce dla osób realizujących poziom podstawowy – decydujących się na rozszerzenie w ostatniej chwili. Wymagane od nich będzie całkowite zaangażowanie, uczestnictwo we wszystkich dostępnych zajęciach (do 8 godzin/tygodniowo), oraz realizacja części prostszego materiału poprzez Kurs Internetowy.

Podsumowując kurs przeznaczony jest dla:

  • spóźnialskich, odkładających przygotowania na ostatnią chwilę 🙂
  • piszących maturę po raz pierwszy w 2020r.,
  • poprawiających swój wynik z poprzednich lat,
  • dla których liczy się coś więcej niż sam wynik,
  • którzy chcą uporządkować i usystematyzować swoją wiedzę,
  • którzy są gotowi do ciężkiej pracy w celu osiągnięcia sukcesu.

Celem kursu jest przygotowanie każdego uczestnika do zdania matury na poziomie 90-100%.

Dostępny jest jeden termin zajęć:

  1. Zajęcia 2x w tygodniu Środa 16:00-19:00 oraz Piątek 18:00-20:00

Start kursu ŚRODA 11.12.19r. Szczegóły zostaną przesłane mailowo, oraz sms-owo pod koniec listopada.

Za kurs obowiązuje opłata miesięczna 450zł/miesiąc, płatne na pierwszych zajęciach każdego miesiąca.