Kurs dla wszystkich, którzy chcą zrobić solidną powtórkę materiału przed maturą. Spotykamy się w każdą środę, żeby w każdym tygodniu powtórzyć szczegółowo po jednym z omawianych w liceum działów. Na zajęciach omówimy wszystkie typy możliwych na maturze zadań, przypomnimy najważniejsze twierdzenia i pokażemy triczki ułatwiające pracę. Taki system pracy to świetne rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy chcą odświeżyć i usystematyzować opanowaną już wiedzę, ale również dla tych, którzy w możliwie szybkim czasie chcą maksymalnie podwyższyć swój wynik.

Zasada kursu jest szalenia prosta, spotykamy się 10 razy, każde spotkanie to 3 godziny zajęć, na których omówimy ponad 300 zadań typowo maturalnych. W ramach kursu

  • poznasz najbardziej typowe zadania maturalne
  • nauczysz się wystrzegać najczęstszych błędów
  • dowiesz się jak zapisać swoje rozwiązania aby zyskać jak najwięcej punktów
  • uporządkujesz swoją wiedzę
  • dowiesz się jak strategicznie podejść do arkusza
  • nauczymy Cię jak radzić sobie ze stresem w trakcie egzaminu

Wykorzystaj ostatnie dwa miesiące przygotowań najbardziej jak tylko się da, by wyśrubować swój wynik!

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy ciężko przygotowywali się do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego. W 10 dni uporządkujesz całą zdobytą wiedzę i odświeżysz działy przerabiane jakiś czas temu.

Kurs przeznaczony jest również dla wszystkich decydujących  się na naukę w ostatniej chwili. Poznając ponad 400 typowych zadań można znacząco podwyższyć swój wynik.

Naszym celem jest przede wszystkim to byś dostał się na swoje wymarzone studia. Maksymalnie podwyższ swój wynik podnosząc swoje szanse na sukces.

Zaczynamy w środę 6 marca, kończymy 1 maja 2019r. Przewidujemy jedne zajęcia nie w środę -> poniedziałek 22.04 . Zajęcia odbywać się będą w godzinach 16:00-19:00

Za kurs obowiązuje opłata 650zł.