Pisząc maturę po raz drugi musisz osiągnąć sukces. Dlatego dla wszystkich, którzy pierwsze podejście do matury mają już za sobą tworzymy specjalną grupę, realizującą bardzo rozszerzony program. Tutaj nie ma miejsca na żadne ustępstwa, czy chwilę lenistwa.

Kurs roczny dla poprawiających to 8-miesięcy intensywnej pracy, w trakcie której bardzo dogłębnie przerobimy cały materiał. Podejmiemy też zagadnienie obliczeń pamięciowych, które przyspieszą Twoje obliczenia i pomogą opanować nerwy na maturze.

Każdy z uczestników może spodziewać się bardzo indywidualnego podejścia. Rozpoznania problemów z matematyką i ich rozwiązania. Już na zawsze.

Grupa poprawiających to nie tylko matematyka, poznasz tu niesamowitych, młodych ludzi pełnych pasji. Pracując razem osiągniecie sukces.

Na kurs składają się tak samo jak w zwykłym kursie rocznym:

Jednak w przypadku grupy dla poprawiających spodziewajcie się więcej prac pisemnych, kartkówek, wejściówek, matur, które pozwolą nam kontrolować i regulować postęp każdego uczestnika.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich chcących podjąć ciężką pracę. Jeśli Twój obecny wynik Cię nie satysfakcjonuje, potrzebujesz lepiej zdać egzamin by dostać się na wymarzone studia to ten kurs jest dla Ciebie. Zaangażuj się w pełni, a my podpowiemy Ci co robić by tym razem osiągnąć wysoki wynik.

  • poprawiających swój wynik z poprzednich lat,
  • dla tych, którzy chcą zrozumieć matematykę,
  • którzy chcą uporządkować i usystematyzować swoją wiedzę,
  • którzy są gotowi do ciężkiej pracy w celu osiągnięcia sukcesu.

Cel kursu jest prosty, umożliwić wam ostateczne zakończenie przygody z pisaniem matury w 2022r. z wynikiem powyżej 90%. Mierzyć trzeba wysoko.

Dostępny jest tylko jeden termin zajęć

  1. Zajęcia 2x w tygodniu Poniedziałek 8:00-10:00 + Czwartek 8:00-10:00

Szczególnie zależy nam na tym by zajęcia odbywały się rano. Wtedy mózg działa najlepiej. Poprawiając maturę trzeba wyrobić w sobie dużą samodyscyplinę. Najłatwiej będzie zacząć od wstawania rano.

Start kursu Poniedziałek 05.09.2022r. Szczegóły zostaną przesłane mailowo, oraz sms-owo pod koniec sierpnia.

Spotkanie organizacyjne 04.09.2022r. Sala 8 Chmielna 98

Za kurs obowiązuje opłata miesięczna 400zł/miesiąc, płatne na pierwszych zajęciach każdego miesiąca.